زیرانداز های نمدی جزو محبوب ترین قالی های ایرانی به حساب می ایند و عرضه زیرانداز فرش ۹ متری اردکان به شکل های مختلف(دایره،مستطیل)از طریق روش های گوناگونی صورت میگیرد.این زیرانداز ها به صورت مستقیم از خود تولید کننده و یا به صورت واسطه خریداری می شوند.زیرانداز های نمدی طرفداران خاص خودش را دارد و خریداران چه در داخل و چه در خارج از کشور می توانند به اشکال مختلفی ان را تهیه کنند و تولید کنندگان برای انها در هر نقاطی که باشند ارسال نمایند.

عرضه کننده زیرانداز نمدی مستطیل

زیرانداز نمدی جاذب عالی رطوبت

زیرانداز نمدی جاذب عالی رطوبت

زیرانداز نمدی به دلیل استفاده از پشم طبیعی در تولید،جاذب عالی رطوبت و سرما می باشند.به همین دلیل است که در مناطق رطوبت دار استفاده می شوند.این زیرانداز ها از ارزش زیادی برخوردار هستند زیرا از لحاظ ساختار،طرح و مواد اولیه بسیار اصیل می باشند.

تولید نمد اصولا یک روزه صورت می گیرد و به همان مقدار پشمی نیاز است که در تولید قالی استفاده می شود.همان طور که در بالا ذکر شد به دلیل به کار گیری از پشم طبیعی این محصول بسیار لطیف و نرم است و استفاده از ان می تواند بسیار لذت بخش باشد چه بسا که این محصول خاصیت درمانی نیز دارد.

درمان درد کمر و گرفتی مفاصل، درد هایی که ممکن است پس از عمل جراحی به وجود بیاید و همچنین بدن درد با استفاده از زیرانداز و محصولات نمدی امکان پذیر است و تحقیقات نشان داده است که کسانی که به این بیماری ها دچار شده و از این محصولات استفاده کرده اند خاصیت درمانی ان را تایید می کنند.

درست است که زیراندازهای فرش ۹ متری ابریشم کمیاب هستند اما طرفداران خاص خودش را دارد. از این زیرانداز ها در رستوران ها،هتل ها،کافه ها و مهمانسراها برای تزیین و زیبایی ان محل استفاده می شود.البته لازم به ذکر است که این زیرانداز ها عمر طولانی ندارند به همین دلیل است که زیر انداز های بسیار قدیمی نمدی در داخل موزه ها، به عنوان شی ارزشمند نگه داری می شوند.

قیمت فروش زیرانداز نمدی سنتی

قیمت فروش زیرانداز نمدی سنتی قیمت فروش زیرانداز سنتی به نسبت دیگر فرش ها به صرفه تر است و فروش ان به صورت تکی و عمده از شرکت های تولید کننده این محصول صورت می گیرد. شرکت های مختلفی در سرتا سر کشور به تهیه و تولید این محصولات به خصوص زیر انداز های نمدی می پردازند.قیمت گذاری این محصولات بسته به عوامل مختلفی تعیین می شود که ما در ادامه ی موضوع به تعدادی از انها اشاره خواهیم کرد.

  • مواد اولیه مورد نیاز برای تولید زیر انداز
  • کیفیت و درجه یک بودن محصول
  • هزینه تجهیزات به کار رفته
  • هزینه نیروی انسانی به کار گرفته شده
  • هزینه حمل و نقل و انبار
  • اندازه ی (کوچک و بزرگ) محصول
  • وغیره

1 دیدگاه

  • سلام. این زیرانداز ها از ارزش زیادی برخوردار هستند زیرا از لحاظ ساختار،طرح و مواد اولیه بسیار اصیل می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *