نمد فرش برجسته از زیر انداز های با کیفیت می باشد که از الیاف های مرغوب تولید شده است و بنابراین کیفیت و زیبایی های آنها ماندگار می باشد و در هر مکانی از قسمت های داخلی خانه ها قابل استفاده می باشند. در کارخانه تولید نمد فرش برجسته ایرانی زیباترین مدل های این فرش ها تولید می شوند که طرح هایی زیبا و جذاب در آنها به کار می رود و بسیار زیبا می باشند.

کارخانه تولید نمد فرش برجسته ایرانی

تاریخچه استفاده نمد فرش برجسته سنتی

تاریخچه استفاده نمد فرش برجسته سنتی نمد ها از الیاف های کاملا طبیعی می باشند که سابقه استفاده طولانی مدتی دارند به طوری که اولین استفاده آنها در عشایر بوده است و بر اساس اسنادی که در این زمینه موجود بوده است، استفاده از نمد ها در آسیای مرکزی و از جمله ایران در حدود سال ۱۹۴۹- ۱۹۴۸ میلادی می باشد.

نمد فرش ها از ابتدایی ترین فرش ها می باشند که برای تولید آنها نیاز خاصی به دستگاه نمی باشد و آنها را به صورت دستی هم می توان تولید کرد؛ بنابراین روشی که در دوران باستان برای تولید آنها وجود داشته است، هنوز هم وجود دارد، هر چند نوع ماشینی آنها نیز تولید می گردد.

استفاده از نمد ها در کشور ما هنوز هم پر رنگ می باشد، با این تفاوت که امروزه به شکل هایی زیباتر و با بهره گیری از رنگ های مختلف تولید می شوند و از این رو زیبایی بیشتری دارند و برای بخش های مختلف خانه قابل استفاده هستند.

بیشترین تولید نمد ها و در نتیجه تاریخچه ابتدایی آنها به استان هایی مربوط می گردد که پیدایش زودتر داشته اند و دامپروری نیز در آنها رواج داشته که بیشتر استان های بزرگی مانند اصفهان، فارس، گلستان و… را در بر می گیرند.

توزیع نمد فرش برجسته بدون واسطه

توزیع نمد فرش برجسته بدون واسطه امروزه تولید نمد ها به نحو احسن و با استفاده از مواد اولیه بهداشتی و مرغوب انجام می پذیرد و مرغوب ترین مدل های آنها در طراحی هایی زیبا تولید می شود که دو کمیت زیبایی و مرغوبیت را با هم دارند و در تنوع بالایی از نظر طراحی و سایزبندی تولید می شوند و بنابراین هم به عنوان پا دری و هم به عنوان فرش اصلی کارایی دارند.

توزیع فرش ایرانی نمد برجسته به صورت بدون واسطه در این مجموعه انجام می پذیرد و به این ترتیب امکان سفارش و خرید آنها در هر مکانی ممکن می باشد، همچنین قیمت هایی ارزان تر برای آنها در نظر گرفته می شود که بر اساس نرخ های کارخانه ای هستند و در صورتی که به طور عمده سفارش داده شوند، می توان آنها را با قیمت هایی ارزان تر هم خریداری کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *