مجموعه ما شما را به خرید بهترین نمد بافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده نمد فرش عشایری اصیل

آنچه در این مقاله می خوانید...

دلایل محبوبیت نمد فرش عشایری چیست؟قیمت خرید نمد فرش عشایری درجه یک

نمد فرش زیر انداز بسیار نرم و لطیفی است که بر خلاف دیگر نوع فرش تار و پود آن در هم تنیده نمی شود بلکه از پشم بهاری گوسفند با فشار و همچنین گرما و رطوبت به وجود می آید،‌ نمد فرش نوعی فرش سنتی است که اغلب عشایران و روستاییان از آن استفاده می کنند.‌

این نمد فرش اصیل محبوبیت زیادی دارد، فروشنده نمد فرش عشایری اصیل را به روش های مختلفی به فروش می رسانند که قیمت بسیار مناسبی دارد

فروشنده نمد فرش عشایری اصیل

دلایل محبوبیت نمد فرش عشایری چیست؟

دلایل محبوبیت نمد فرش عشایری چیست؟ همانطور که می دانید ایرانیان در خلق هنر با فرش ذوق زیادی دارند و مغز بازی در تمثیل نقش و نگار در انواع نمد فرش دارند، افراد زیادی خواهان به دست آوردن این نمد عشایری هستند. در ادامه به این سوال که دلایل محبوبیت نمد فرش عشایری چیست؟ پاسخ داده می شود که شامل موارد زیر می باشد.

  • اولین دلیلی که این نمد فرش محبوبیت پیدا کرده است بخاطر وجود پشم است، الیاف بکار برده در این نمد به طور خالص از پشم گوسفند است که طبع گرمی دارد.
  • به همین خاطر خاصیت درمانی این نمد فرش زیاد می باشد و برای درمان درد های رماتیسمی، درد های کمر و درد های ناشی از عمل جراحی سخت مفاصل کارساز است.
  • رطوبت را می گیرد و بهترین گزینه برای مکان هایی است که رطوبت بالایی داشته باشد و مناطق شرجی است و همواره رطوبت وجود دارد می توانند آن را استفاده کنند و از بیماری های عضلانی رهایی پیدا می کنند.
  • رنگ نمد طبیعی است و چون نقش و نگار زاده ذهن خوش ذوق افراد را دارد افراد زیادی آن را برای کافه ها، رستوران ها، هتل های مختص برای تزیین می پسندند و از آن استقبال گرمی انجام ‌می رهند.
  • نمد به طور میانگین حدود پنجاه تا شسصت سال عمر می کند و بخاطر اینکه جریان خون به خوبی انجام دهد.‌ افراد از امراضیی متلب نجات پیدا می کنند.
  • نمد عشایری چون خالص و ارگانیک است و از الیااف طبیعی به وجود آمده است و نسبت به دیگر نمد های موجود در بازار کیفیت بااایی داردت دارد.

قیمت خرید نمد فرش عشایری درجه یک

قیمت خرید نمد فرش عشایری درجه یک قیمت خرید نمد فرش اصیل به عوامل زیادی از جمله: اندازه، ضخامت، طرح و نقش بستگی دارد و افراد زیادی نمد فرش را در طرح ها اندازه های مختلف خریداری کرده و برای رفع بیماری و تزیین از آن استفاده می کنند.

فروش نمد فرش عشایری از طریق اینترنت امکان پذیر می باشد، خریداران می توانند به سایت های مربوطه این شرکت ها حضور به هم رسانند و این محصول مناسب را به صورت عمده تهیه و خریداری می کنند.

عائده ناظمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین نمد بافی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید