انواع نمد وجود دارند که برای ساخت انواع لباس و کیف و سایر وسایل ها از آن استفاده می شود. محصولات ترکمنی از محصولات سنتی ایرانی هستند که از سال ها پیش وجود داشته اند و از آنها بسیار استقبال شده است. یکی از انواع نمد، نمدهای ترکمنی است. عرضه کننده نمد ترکمنی صادراتی این محصول را به طرفداران این محصول در سایر کشورها صادر می کند و به دست متقاضیان و مشتریان خود به کشور های دیگر می رساند.

عرضه کننده نمد ترکمنی صادراتی

آشنایی با نقوش بی نظیر نمد ترکمنی

آشنایی با نقوش بی نظیر نمد ترکمنی نمد ترکمنی با کیفیت از نقش و رنگ های متنوعی ساخته می شود. برای آشنایی با نقوش بی نظیر نمد ترکمنی این قسمت از مطلب را مطالعه کنید. نقوش ترکمنی از بی نظیر و زیبا ترین نقوش از نظر تنوع در بین هنر های ایرانی است. برای ساخت فرش نمدی نیازی به دستگاه خاص و پیچیده ای نیست و با دستان نمد مال ساخته و تهیه می شود که نمد مالی از جمله صنایع دستی معروف و سنتی کشور عزیز ایران است‌.

ماده اصلی ساخت این نمد ها پشم گوسفند است. نقش های دوخته شده معمولا طرح های سنتی ایرانی است که از تاریخ های دور در ایران وجود داشته اند و سنت ایران را به نمایش می گذارد تا مردم در سایر کشور ها با سنت زیبای ایرانی آشنا شوند. نقش های آن شامل:

  1. طرح های بته جقه ای
  2. طرح های گل شاهپوری
  3. نمونه های شاه عباسی

بازار فروش نمد ترکمنی صادراتی

بازار فروش نمد ترکمنی صادراتی بازار فروش و صادرات نمد ترکمنی صادراتی این محصول را در طرح و رنگ های متنوع و در انواع سایز بزرگ و کوچک صادر می کند. علاوه بر فرش نمدی سایر محصولات نمدی مانند کیف و کلاه هم در بین مردم محبوب هستند که این محصولات هم جز محصولات صادراتی هستند.

معمولا نوع اصل این محصولات، به دلیل اینکه هنر دست است و زمان زیادی برای ساختش لازم است، قیمت تقریبا بالایی دارد بنا براین اگر این محصول را با قیمت ارزان فروختند به این نکته توجه کنید که آن محصول از نوع بی کیفیت محصولات نمدی می باشد که برای سود بیش تر و جذب مشتری این محصولات بی کیفیت را به نام محصول اصل و مرغوب با قیمت پایین به فروش می رسانند.

انواع این محصولات بسیار پر مخاطب شده اند. نمد ترکمنی باکیفیت معمولا در استان گلستان ساخته می شود. نمد ترکمنی صادراتی در انواع نقش و رنگ به کشور های همسایه و سایر قاره ها صادر می شود که در آن جا بین مردم خارجی و ایرانی های مقیم آنجا بسیار مورد استقبال قرار گرفته و یکی از پر فروش ترین صنایع دستی صادراتی در ایران می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *