صادرات فرش نمد بیضی از جمله محصولات صادراتی رایج و پر سود حال حاضر کشور است . این فرش از جمله محصولات دستبافت اصیل ایرانی است که با توجه به طرح های مدرن و رنگ های زیبای امروزی برای زیباسازی سالن های پذیرایی و دیگر نقاط منازل کاربرد بسیاری دارد و امروزه در دکوراسیون داخلی بسیار مورد توجه قرار گزفته است. صادر کننده های این فرش با اقدامات به موقع خود به رواج بیشتر این محصول در بازارهای آسیایی و اروپایی کمک شایانی کرده اند.

صادر کننده فرش نمد بیضی مدرن

جذب بالا رطوبت فرش نمد بیضی قدیمی

جذب بالا رطوبت فرش نمد بیضی قدیمی برای تولید فرش نمدی از پشم گوسفند خالص و طبیعی استفاده می شود که نیاز به دستگاه خاصی ندارد. برای تولید این فرش ها از روش نمد مالی استفاده می شود که همان ضربه زدن به پشم با دست و پا است. مقدار پشم مورد نیاز برای نمد مالی به همان میزان مورد نیاز برای تولید قالی است.

فرش نمدی به دلیل عدم عبور سرما و رطوبت از خود، مورد استفاده ی عشایر و مردمان مناطق سردسیر به ویژه در فصل زمستان است . این محصول به خاطر خواص درمانی خود ، در طب سنتی توصیه شده است به ویژه برای درمان دیسک کمر و درد مفاصل.

نمد با کیفیت در شستشو از بین نمی رود و حالت خود را از دست نمی دهد و به هنگام استفاده هر چه پا بخورد رنگ آن بازتر می شود. نمد خطه ی سمیرم به دلیل صرف زمان بیشتر در هنگام تولید به عنوان مرغوب ترین نمد در ایران شناخته می شود.

خرید بهترین فرش نمد بیضی 4 متری

خرید بهترین فرش نمد بیضی 4 متری از جمله پرطرفدارترین فرش های نمدی ، خرید نمد بیضی در سایز 4 متری آن است که برای پوشاندن کف اتاق های منازل و یا جلوی مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول از نظر قیمت تنوع زیادی دارد که ار جمله عوامل دخیل در آن عبارتند از :

  • درجه کیفیت پشم بکار رفته در تولید آن
  • قیمت روز پشم خام دربازارهای داخلی
  • هزینه های تولید انواع فرش نمد ماشینی
  • ابعاد و طراحی ساده یا مدرن فرش نمدی

اگر قصد خرید نمد بیضی را دارید باید فاکتورهایی از جمله میزان ضخامت و مقاومت پشم گوسفند را در نظر بگیرید. از جمله موارد مهم دیگر که در هنگام خرید بهتر است در نظر بگیرید انتخاب رنگ فرش با توجه به دکوراسیون منزل خود برای زیبایی و ظاهر بهتر است. همچنین خرید از مراکز معتبر اهمیت زیادی در تضمین کیفیت محصول مورد نیاز شما دارد.

ایران به عنوان تنها تولیدکننده ی این محصول سالانه انواع مختلفی از این محصول را تولید و به کشور های مختلف صادر میکند. صادرات فرش نمد به خاطر تنوع و کیفیت بالایی که دارد در سال های اخیر به کشور های عربی زیاد بوده است. از جمله مزایای صادرات فرش نمدی عبارتند از:

  • قابلیت استفاده هم در مناطق گرم و خشک و هم در مناطق سرد و مرطوب
  • موجب افزایش تولید و رونق اقتصادی می گردد.
  • برای کشور ارزآوری دارد.
  • رونق گمرکات و حمل و نقل

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *