نمد یک زیر انداز سنتی می باشد که از پشم گوسفند تولید می شود. نمد بیشتر در مناطق سردسیر تولید می شود.و روستاییان پشم بهاره یا پاییزه گوسفندان را می چینند. و به کمک آب گرم ،پشم هایی را که روی یک پارچه چیدند را خیس می کنند در تهیه نمد الیاف پشمی بافته نمی شوند. بلکه با فشار و حرارت که به الیاف پشمی وارد می شود در هم تنیده وفشرده می شوند. نمدها در شکل های متنوع تولید می شوند.مانند نمد فرش مستطیل که پر طرفدار ترمی باشد.

سفارش نمد فرش مستطیل به صورت انبوه

بر طرف کردن زبری نمد فرش مستطیل

بر طرف کردن زبری نمد فرش مستطیل نمد ها در گذشته بیشتر برای گرم نگه داشتن بدن از سرما تولید می شدند.به همین دلیل در مناطق سردسیر بیشتر کاربرد داشت. تولیدات نمدی آن دوره شامل جلیقه نمدی،پالتو نمدی و کلاه نمدی بودند که روستاییان و چوپانان حتما یکی از آن هارا برای گذراندن سرمای زمستان تهیه می کردند. در حال حاضر هم هنوز لباس های نمدی جایگاه خود را دارند.زیرا نمد خواص درمانی زیادی دارد ازجمله:

  • درمان کمر درد، پادرد ودردهای روماتیسمی را بهبود می بخشد.
  • درمان گرفتگی عظلات به طوری که زمانی که روی نمد می خوابید به خاطر گرمای حاصل از نمد جریان خون راحت تر انجام می گیرد و گرفتگی رفع می شود.
  • نقش های سنتی آن آرامش بخش بوده وحس خوبی به انسان می دهد. و باعث کاهش استرس و اضطراب می شود.
  • لباس نمدی به دلیل پشم آن در تابستان خنک ودر زمستان گرم می باشد
  • جذب بالای رطوبت نمد مناسب مناطق پر باران و همچنین ورزشکاران می باشد.که از گرفتگی عضلات براثر رطوبت جلوگیری می کند.

استفاده از نمد امروزه به صورت های دیگر استفاده می شود و محصولات تولید شده از نمد متنوع تر شده مانند کیف نمدی، جامدادی نمدی، پادری وفرش های نمدی که از همه محبوب تر است و مشتریان خاص خودس را دارا می باشد.تا جایی که علاقه مندان به این کالای با ارزش سفارش نمد فرش مخصوص وبا طرح دلخواه خود را به تولید کننده می دهند.

بعضی افراد زبری فرش های نمدی را یک عیب می دانند درصورتی که فرش نمدی هرچه بیشتر پا بخورد نرم تر شده ونقش آن نیز زیباتر نمایان می شود.

فروش مستقیم نمد فرش مستطیل آشپزخانه

فروش مستقیم نمد فرش مستطیل آشپزخانه همان طور که می دانید نمد فرش ها به شکل ها و اندازه های متنوع تولید می شوند. مانند :دایره ، بیضی،مربع و مستطیل که هر کدام در اندازه های کوچک وبزرگ وطرح های زیبا تولید می شوند. وبا ضخامت های کم وزیاد که هرچه ضخامت نمد فرش بیشتر باشد قیمت آن نیز بالاتر می باشد.

یکی از پر فروش ترین محصولات نمدی فروش فرش آشپزخانه می باشد.و مدل مستطیل آن مشتریان زیادی دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *