سفارش انواع مختلف زیرانداز نمدی سنتی به صورت عمده توسط سفارش دهنده این محصول به فروشنده آن ارائه می شود و کسانی که قصد خرید این محصول را دارند می توانند نیاز خود را در ارتباط مستقیم با فروشنده اعلام کنند و به این ترتیب سفارش زیرانداز نمدی را در اسرع وقت اعلام نمایند تا توسط فروشنده با قیمت بسیار مناسب و کیفیت تضمینی برای آنها رزرو و در اختیارشان قرار گیرد.

سفارش دهنده زیرانداز نمدی سنتی عمده

زیرانداز نمدی سنتی چگونه تولید می شود؟

زیرانداز نمدی سنتی چگونه تولید می شود؟ زیر اندازه نمدی سنتی محصولی است که برای جهت نشستن روی آن می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد؛ این زیر اندازه دارای طرح های سنتی بسیار زیاد و زیبایی است و یکی از شکیل ترین انواع صنایع دستی تولید شده در کشور به شمار می‌رود.

برای تهیه این زیرانداز از پشم دام‌هایی مانند گوسفند و شتر استفاده می‌شود که ابتدا این پشم کاملاً شسته شده و از هر نوع گرد و غبار پاک می شود سپس خشک شده و یک لایه ضخیم از آن در شکل هندسی مورد نظر مانند مربع یا دایره بر روی پارچه تمیز قرار می‌گیرد سپس این نمد به صورت لوله در آمده و با فشار پا و دست کاملا فشرده می شود که این کار ممکن است ساعتها و روزها طول بکشد.

پس از این مرحله بر اساس طرحی که قرار است بر روی زیرانداز اجرا شود از الیاف پشمی رنگی مختلف در ضخامت های کم و زیاد و به صورت رشته های باریک و پهن استفاده می گردد و بر روی زمینه پارچه نمدی ایجاد شده و پخش می شود سپس مجدداً این محصول لوله شده و ساعت‌ها عمل کوبش بر روی آن انجام می‌شود و پس از پایان این مراحل زیرانداز نمدی آماده شده است و می‌توان از آن استفاده کرد.

قیمت انبوه زیرانداز نمدی سنتی عمده

قیمت انبوه زیرانداز نمدی سنتی عمده اگر مایل هستید انواع مختلف زیرانداز نمدی سنتی را به صورت عمده و در تعداد انبوه در خواسته دهید باید بدانید که قبل از هر چیز قیمت این محصول برای شما اهمیت بسیار زیادی می‌تواند داشته باشد زیرا هر چه شما این زیرانداز را با قیمت ارزان تری تهیه کنید طبیعتاً قیمت دستیابی به آن برای مشتریان شما نیز بهتر خواهد بود به این معنی که شما مشتریان خود را با قیمت مناسبی که به آنها ارائه می‌کنید راضی نگه داشته و از طرف دیگر به سود مناسبی نیز به دست خواهید یافت.

جهت اطلاع از قیمت زیرانداز نمدی به صورت انبوه روش های بسیار متفاوتی وجود دارد اما سفارش اینترنتی و استفاده از همین سایت جهت اطلاع از قیمت این محصول می تواند گزینه بسیار عالی به جای مراجعه حضوری و انواع روش های دیگر باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *