فرش نمد دستبافت یکی از قدیمی ترین فرش های ایرانی می باشد که از پشم گوسفند تولید می شود. این نوع فرش از گذشته تاکنون طرفداران بسیار زیادی داشته است و بدانید که طرح های آن از طرح هایی قدیمی می باشد. بازار عرضه فرش نمد دستبافت در سراسر کشور موجود می باشد، و این فرش را به روش های مختلف به خریداران عرضه می کنند.

بازار عرضه فرش نمد دستبافت 6 متری

تاثیر استفاده فرش نمد دستبافت بر درد کمر

تاثیر استفاده فرش نمد دستبافت بر درد کمر فرش نمدی از قدیمی ترین فرش هاست، که در داخل و خارج از کشور طرفداران بسیار زیادی دارد. این نوع فرش دارای ویژگی های منحصری به فردی است که تقاضا برای این محصول را افزایش می دهد. همانطور که گفته شد فرش نمدی از پشم گوسفند تولید می گردد، و بسیار نرم است. همین نرم بودن محصول باعث می گردد، که درد های بدن ساکت شوند. به عنوان مثال اگر شما دچار کمردرد شده اید می توانید بر روی این نوع فرش دراز بکشید. با گذشت اندکی زمان پشم های موجود در فرش نمدی درد شما را کاهش خواهد داد.

پس اگر دچار کمر درد های شدید می شوید، ما این محصول را به شما پیشنهاد می کنیم. فرش نمدی در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود و بدانید که این فرش پرطرفدار توسط دست انسان بافته می شود. بیشتر خانم ها در روستاهای مختلف با استفاده از پشم گوسفندان فرش نمدی را تولید می کنند، که طرح و رنگ آن بسیار جذاب و دلنشین است.

خرید فرش نمد دستبافت صادراتی

خرید فرش نمد دستبافت صادراتی در مطالب قبل گفتیم که فرش نمدی توسط نیروی انسانی تولید می گردد، اما باید بدانید که نوعی از این فرش نیز وجود دارد، که با استفاده از دستگاه های مختلف تولید می شود. خرید فرش دستبافت به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم امکان پذیر است. در روش مستقیم با مراجعه به روستاهای تولید محصول می توانید آن را خریداری کنید. در این حالت شما باید مسافت بسیاری را طی کنید، اما قیمت محصول اندکی کاهش پیدا خواهد کرد‌.

در روش دیگر شما به فروشگاه های فروش محصول در شهر خود مراجعه می کنید، اما در این حالت خرید شما غیر مستقیم خواهد بود و قیمت فرش افزایش خواهد داشت. باتوجه به شرایط خود به یکی از این روش ها محصول را تهیه کنید‌. امروزه علاوه بر تامین نیاز داخلی کشور بخشی از این محصول به دیگر کشورهای جهان صادر می شود، و جالب است بدانید توریست هایی که به ایران سفر می کنند، این فرش جذاب را به عنوان سوغاتی برای اعضای خانواده و یا دوستان خود خریداری می کنند. قیمت فرش نیز با توجه به اندازه و طرح و نقش آن متفاوت است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *