فرش گرد نمدی یکی از زیباترین فرش های سنتی تولید شده در کشور است که با استفاده از نمدمالی سنتی و مدرن تهیه می شود، این فرش در طرح های متنوع و رنگ های جذاب گیاهی در بازار وجود دارد.

کارخانه تولید فرش گرد نمدی درجه یک تولید کننده انواع چشم نوازی از این محصول است که با کیفیت بالا و قیمت ارزان عرضه می شود، امکان سفارش اینترنتی و آنلاین این محصول برای خریداران خوش سلیقه آن فراهم شده است.

کارخانه تولید فرش گرد نمدی درجه یک

گرفتن آب فرش گرد نمدی طبیعی

گرفتن آب فرش گرد نمدی طبیعی فرش نمدی گرد یکی از پرطرفدارترین طرح های این محصول است، فرش های نمدی به شیوه ای خاص باید شسته شده و آب گرفته شود، قبل از اینکه نحوه گرفتن آب فرش نمدی گرد طبیعی را بیان کنیم لازم است در خصوص نوع تولید و مواد اولیه آن توضیحی مختصر بدهیم، چرا که تاثیر مستقیمی بر شیوه شستشو و آبگیری آن دارد.

فرش های نمدی با استفاده از پشم و موی گوسفندان و رنگ های طبیعی طراحی و تولید می شود، این فرش به عنوان یک زیرانداز از قدیم بکار می رفته است و به دلیل موادی که در آن استفاده شده است و روش تولید آن که به شکل نمدمالی می باشد، روش شستن و خشک کردن آن باسایر فرشها تفاوت می کند.

برای شستن نمد باید از آب سرد و شوینده های مناسب نمد استفاده کنید، در غیر این صورت فرش دچار آسیب شده و خراب می شود، برای تمیز کردن آن اجسام سخت بکار نبرید و نکته مهم اینکه به هیچ وجه برای گرفت آب فرش نمدی آن را نچلانید، این کار شکل ظاهری و حالت فرش را به کلی نابود می کند، دقت کنید که برای آبگیری نمد، آن را آویزان نکنید، سعی کنید فرش نمدی را روی سطحی صاف یا یک سطح شیب دار پهن کرده و اجازه دهید به صورت طبیعی آبش گرفته شود.

قیمت فرش گرد نمدی صادراتی

قیمت فرش گرد نمدی صادراتی قیمت فرش گرد نمدی صادراتی توسط این شرکت ارائه می شود، در تعیین این امر کیفیت و درجه یک بودن مواد اولیه نقش بسزایی دارد، ابعاد فرش نمدی نیز هر کدام قیمت مشخصی دارد و هرچه اندازه بزرگتر باشد قیمت هم بالا می رود.

سرعت تولید فرش نمدی بسیار بیشتر از سایر فرشهاست و به همین دلیل قیمت پایین تری نسبت به دیگر فرش های دستباف دارد، حجم زیادی از تولیدات فرش نمدی به صادرات آن اختصاص می یابد، قیمت فرش صادراتی نیز تحت تاثیر نرخ متریال مورد استفاده و درجه کیفی این محصول تغییر می کند.

در هر حال ارائه مستقیم و کوتاهی دست واسطه ها می تواند در کاهش قیمت نهایی بسیار موثر باشد به گونه ای که تمام بازرگانان و خریداران داخل ایران بتوانند به بهترین شکل این محصول را خریداری کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *