پادری نمدی طرح سنگ

 

جدید ترین پادری شیک با مدل پادری سنگی وارد بازار مصرف شد. پادری نمدی سنگی از جمله محصولات جدید ارگانیک با پشم طبیعی و خود رنگ می‌باشد. که علاوه بر زیبایی و جلوه خاص برای دکوراسیون فضای لاکچری خود دارای خاصیت گرما بخشی نمد نیز می‌باشد. پادری نمدی برای راهرو ، پادری ورودی آپارتمان ، پادری آشپزخانه، پادری دستشویی از جمله مواردی هستند که کاربرد فراوانی دارند.

 

نکات مهم در نمد طرح سنگ

 

پادری از جمله وسایلی است که اکنون چنان تنوعی دارد که ممکن است با دیدن آن‌ ها متعجب شوید. مدل جدید آن میتوان به، نمد طرح سنگ یک محصول خاص و زیباست. پادری نمدی سنگی از جمله کالا های لوکس و مدرن می‌باشد. که برای زیبا سازی فضا داخلی منازل یا هتل ها مناسب است. از این محصول برای زیبا کردن فضای مقابل درب اتاق‌ ها در خانه‌ ها استفاده می‌شود.

هدف از این امر ایجاد فضایی شیک و متفاوت است. همان ‌طور که طرح‌ های مختلفی از پادری وجود دارد، ابعاد و اشکال آن‌ها نیز متفاوت هستند. نمد طرح سنگ علاوه بر استفاده از متریال طبیعی در بسیار جدید و فوق العاده زیبا است. رنگ نمد کاملا طبیعی و قابل شستشو است. در رنگ های پشم طبیعی ترکیبی شبیه سازی شده از سنگ های رودخانه ها می‌باشد.

 

نمد طبیعی طرح سنگی