فرش نمد برجسته یکی از فرش هایی است که در دسته بندی فرش های سنتی است و بسیار زیبا و با کیفیت است و این فرش دارای طرح های گوناگون و زیبا می باشد و توانسته است محبوبیت و طرفداران زیادی را به خود جذب کند. نمد این فرش از پشم بدست می آید و ساخت و تهیه آن نیاز به دستگاه خیلی خاصی ندارد و از خاصیت پشم، که طبیعی است و از در هم پیچیدن الیاف بدست می آید.

مرکز فروش فرش نمد برجسته باکیفیت

بافت مدرن فرش نمد برجسته

بافت مدرن فرش نمد برجسته این فرش نمدها از باارزش ترین فرش های ایرانی هستند وبه علت تهیه شدن از پشم طبیعی گوسفند عایق بسیار خوبی برای سرما و رطوبت هستند و در مناطقی که دارای آب و هوای شرجی است بسیار کاربردی هستند. این فرش نمدها به علت استفاده شدن پشم در آنها خواص درمانی نیز دارند و برای کمردرد و پادرد و… استفاده می‌شود و تسکین دهنده هرنوع گرفتگی عضلانی می‌باشد و در طب سنتی نیز توصیه شده است.

این روزها به علت اینکه سبک و سلیقه افراد به سمت سبک مدرن سوق پیدا کرده است ترجیح می‌دهند که از فرش نمدی مدرن استفاده کنند و این فرش نمدها با طرح ها و رنگ های زیبا به بازار عرضه شده است و مطابق با سلیقه همه‌ی افراد می باشد.فرش نمد که از رنگ ها و طرح های زیبایی درست شده است و برگرفته از دل طبیعت هستند نماد فرهنگ هنرهای عامیانه ایرانیان است.

و هنرمندان ایرانی با نقش و نگار هنرمندانه به این اثر هنری روح تازه ای می بخشند.جنس این نمدها به علت اینکه از پشم و کرک گوسفند و شتر و بز می باشد باعث شده است که این فرش نمدها از نرمی خاصی برخوردار باشند و نشستن بر روی آنها بسیار لذت بخش خواهد بود. عمر این نمدها بین ۵٠تا ٧٠ سال است.

قیمت کارخانه ای فرش نمد برجسته شهرکرد

قیمت کارخانه ای فرش نمد برجسته شهرکرد فرش نمد برجسته شهرکرد به علت اینکه از پشم طبیعی گوسفند فراهم شده است و بسیار نرم بوده، توانسته طرفداران زیادی را به خود جلب کند و در تزئین دکوراسیون تالارها و منازل می‌تواند نمای بسیار زیبایی به وجود آورد.

همچنین به عنوان تابلو و روی میز نیز استفاده میشوند و فروش فرش نمد و قیمت نمد برجسته که دارد بسته به ظرافتی که در تهیه آن به کار رفته است متفاوت است. این نمدها دارای طرح و نقش های گوناگون و رنگارنگی می‌باشد و می‌تواند هرسلیقه ای را مجذوب خود کند. فرش نمد کارخانه ای نسبت به فرش نمدی که با دست تهیه شده است قیمت متفاوتی دارد و الیاف این فرش نمدها به صورت کوبیده است و با تمام فرش های مدرن و ماشینی تفاوت دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *