فرش نمدی بهترین انتخاب برای افراد سخت پسند و علاقه مند به صنایع دستی است. این فرش از پشم یا همان الیاف طبیعی گوسفند و بز به دست می آید. امروزه پخش فرش نمدی با کیفیت توسط مرکز عرضه آن صورت می گیرد. مدل ها و رنگ های متنوعی از این محصول با قیمت باور نکردنی به فروش می رسند. کارشناسان فروش مرکز می توانند شما در انتخاب فرش مناسب یاری دهند.

مراکز پخش فرش نمدی با کیفیت مخصوص آشپزخانه

چگونه فرش نمدی با کیفیت را بشناسیم؟

چگونه فرش نمدی با کیفیت را بشناسیم؟ شناسایی فرش نمدی اصل بسیار حائز اهمیت است زیرا نمونه های تقلبی فراوان بوده و شباهت ظاهری زیادی به نمونه های با کیفیت دارند. در این قسمت می خواهیم به شما کمک کنیم تا بتوانید فرش های اصل را از تقلبی تشخیص دهید. دانستن نکات زیر به شما کمک زیادی می کند:

  • توجه به بافت فرش: گفته شد که این فرش حاصل بافتن و تنیدن پشم طبیعی گوسفند است. پشم گوسفند عموما ظاهر کرکی مانندی دارد و اگر با یک بافت صاف و بدون کرک مواجه شدید باید در کیفیت فرش شک کنید.
  • توجه به نوع رنگ: شاید دانستن این موضوع برایتان جالب باشد و آن هم این است که رنگ های به کار رفته کاملا ارگانیک و طبیعی می باشند. تنوع رنگ فرش نمدی عموما بالا است. جهت اطمینان بیشتر رنگ فرش را کاملا بررسی کنید.

یکی دیگر از موضوعات جالب این است که فرش های نمدی اصل علاوه بر ظاهر زیبا خواص درمانی زیادی نیز دارند. استفاده از آن ها حس خوب و انرژی مثبتی را به شما می بخشد. این موارد از نظر پزشکی نیز کاملا اثبات شده اند.

در تولید نمدی های اصل از طرح و نقش های سنتی و اصیل ایرانی استفاده می شود. تنوع طرح و نقش های آن به قدری گسترده است که انتخاب را برای شما سخت می کند. یکی از ویژگی های مهم این فرش مقاومت و دوام بسیار بالای آن است. شما بدون توجه به سرما یا گرمای بیش از حد می توانید با خیال آسوده از آن استفاده کنید.

قیمت کارخانه ای فرش نمدی با کیفیت

قیمت کارخانه ای فرش نمدی با کیفیت مشتریان و خریداران گرامی می توانند این فرش نمدی اصیل و زیبا را به قیمت کارخانه خریداری کنند. این موضوع نشان می دهد که در هنگام فروش بر قیمت فرش نمدی افزوده نخواهد شد. قیمت این محصول به شکل هندسی و ابعاد آن بستگی دارد.

قیمت فرش باکیفیت نمدی با افزایش ابعاد و سایز آن افزایش پیدا خواهد کرد، به همین دلیل لازم است که قبل از خرید مدل های موجود و قیمت آن ها را به دقت بررسی کنید. لازم به ذکر است که قیمت عرضه آن بدون واسطه است.

سفارشات شما توسط کارشناسان مربوطه به سرعت ثبت شده و در کوتاه ترین زمان تحویل شما داده خواهند شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *