فرش نمدی از جمله محصولاتی است که می تواند جایگزین فرش های ماشینی و دست بافت شود و قیمت بسیار مناسب آنها در سال های اخیر توانسته است آنها را جایگزین خوبی برای فرش ها قرار دهد؛ مراکز تولید فرش نمدی شهر کرد اقدام به ارائه نوع نمدی این محصول به بازار کرده اند و خریداران می توانند در تماس با این مراکز نسبت به سفارش آن برای آدرس مورد نظر خود اقدام کنند.

مراکز تولید فرش نمدی فانتزی شهر کرد

ویژگی اصلی فرش نمدی شهر کرد چیست؟

ویژگی اصلی فرش نمدی شهر کرد چیست؟

فرش نمدی شهرکرد یکی از زیباترین و باکیفیت ترین انواع فرش‌های نمدی تولید شده در کشور می باشد که از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردار است و باعث شده است این فرش به عنوان جایگزین ایده آل برای محصولات مشابه در نظر گرفته شود؛ برخی از ویژگی‌های اصلی فرش نمدی مذکور به طور خلاصه عبارتند از :

  • این فرش کاملا از پشم خالص تولید شده است بنابراین برخلاف انواع فرش های ماشینی که در آنها از الیاف مصنوعی استفاده شده است کیفیت بالاتری دارد و بسیار نرم و لطیف است.
  • طبیعت این نوع فرش گرم و خشک است و می تواند رطوبت و سرما را در خود نگه داشته و عایق مناسبی برای آنها باشد همچنین باعث ایجاد حساسیت در پوست نمی شود.
  • این فرش ها دارای قابلیت شستشو هستند و می توان آنها را با پودر و محلول های مناسب از هر نوع کثیفی پاک نمود و در عین حال کیفیت آنها در اثر شستشو کاهش نمی یابد.
  • به علت تراکم بالایی که دارند امکان نفوذ گرد و غبار به درون الیاف آنها بسیار کم است و بنابراین به راحتی کثیف نمی شوند.
  • از طول عمر بالایی برخوردارند و به همین جهت می توانند گزینه های مناسبی به عنوان فرش باشند و به طور متوسط طول عمر آنها به بالاتر از ۲۰ سال می‌رسد.

قیمت روز فرش نمدی شیک شهر کرد

قیمت روز فرش نمدی شیک شهر کرد فرش نمدی شیک شهر کرد را می توان با بهترین قیمت بدون مراجعه به واسطه ها از مراکز تولید آن و به صورت مستقیم از همین وب سایت به دست آورد؛ در این وب سایت مشخصات دقیق این فرش با همه جزئیات از جمله قیمت آن آمده است و خریداران می توانند در هر لحظه از مکان و زمان با مراجعه به این سایت سفارش خرید این فرش نمدی را اعلام کنند.

قیمت فرش شهر کرد نمدی شیک را می توان از روش تلفنی و تماس از طریق شبکه های اجتماعی مختلف نیز به دست آورد و به این ترتیب نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد همچنین خریداران می توانند در حداقل زمان ممکن این فرش را در آدرس مورد نظر خود دریافت نمایند و جهت استفاده در خانه، عرضه در فروشگاه یا صادرات به دیگر کشورها مورد استفاده قرار دهند و با شرایط نرخ ارزی در کشور و بالا بودن آن از تجارت آن سود مناسبی کسب کرده این محصول ایرانی را به دیگر کشورها معرفی کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *