اولین و برترین مرکز توزیع فرش نمدی سنتی درجه یک همان تولید کنندگان و به ویژه در شهرکرد می باشند. اگر در کار خرید و فروش فرش نمدی سنتی هستید بهتر است خرید از تولید کننده ها را در اولویت قرار دهید زیرا در این صورت هم صاحب نمد اصل خواهید شد و هم قیمت خرید شما بسیار کمتر می شود.

مراکز توزیع فرش نمدی سنتی درجه یک

آشنایی با بهترین نوع فرش نمدی سنتی

آشنایی با بهترین نوع فرش نمدی سنتی از پشم گوسفند محصولات فراوانی به دست می آید که یکی از آنها فرش نمدی سنتی است.

بهترین نوع فرش نمدی سنتی با توجه به روش تهیه و مواد اولیه آن درجه بندی می شود. مثلا فرش های مرغوبی که خوب و منسجم بافته شده است کیفیت و خوبی داشته و برای همین پرز یا نخ روی آن مشاهده نمی شود. فرش نمدی مرغوب هر چه پا بخورد محکم تر می شود اما باید مراقب بود که وسیله سنگین روی آن گذاشته نشود.

این فرش برای مکان و اتاق های مرطوب مناسب تر است چرا که از پشم گوسفند تولید شده و اتاق را گرم می کند و در واقع نوعی عایق مناسب در برابر سرما و رطوبت است. برای همین هم عشایر در چادرهای خود از این نوع فرش استفاده می کنند و روی آن می نشینند یا می خوابند تا به علت جذب رطوبت عضلات گرفته آنها بهبود یابد.

فرش نمدی دستبافت طرح و نقش و رنگ های زیبا و چشم نواز و متنوعی دارد و در اندازه های مختلف تولید می شود و هم به صورت دایره یا مربع و بیضی تولید می شود و هر چه اصیل تر بوده و جنس بهتری داشته باشد قیمت بیشتری دارد.

سفارش دهنده انواع فرش نمدی سنتی درجه یک

سفارش دهنده انواع فرش نمدی سنتی درجه یک از آنجایی که نمد در شهرکرد بسیار تولید می شود می توان بهترین نمونه های فرش نمدی را در این شهر یافت. البته فرش نمدی سنتی درجه یک در شهرهای اصفهان و تهران یا تبریز و ساری و غیره نیز در حجم بیشتری به فروش می رسد و سفارش دهنده انواع فرش نمدی سنتی درجه یک می تواند به طرق مختلف به این شهرها مراجعه کند.

از این رو سفارش دهنده فرش نمدی سنتی می تواند به تولیدکنندگان در این مناطق مراجعه کند تا به محصول بی نظیر و ارزان قیمت دست یابد. البته سفارش دهنده فرش نمدی می تواند همچنین فرش را از طریق سایت های معتبر اینترنتی و از جمله سایت حاضر نیز از دیگر مراکز سفارش فرش نمدی هستند خریداری کند.

زیرا آنها پس از تهیه فرش نمدی از برترین تولید کننده ها، آن را به متقاضیان عرضه می کنند. با خرید از این مراکز سفارش فرش با کیفیت سریع و آسان به دست خریداران می رسد و به دلیل نبود دلال ها قیمت فرش ارزان تر می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *