یکی از فرش هایی که قدمت بسیار داشته و امروزه در منازل مدرن به وفور از آن استفاده می‌گردد، فرش ۹ متری اردکان است. همچنین نمونه های ماشینی آن نیز به بازار راه یافته‌اند.

 

فرش نمدی، از بافت مستحکم و نقوش زیبا و دلربا بهره برده و کاملاً متناسب با منازل امروزی خواهد بود. گفتنی است این فرش ابعاد و اندازه های متعددی را در برگرفته که از جمله آنها می‌توان فرش نمدی ماشینی ۶ متری را نام برد.

 

اکنون فروش فرش نمدی ماشینی توسط فروشنده اصلی این محصول انجام شده و می‌توانید آن را تهیه نمایید.

 

فروشنده اصلی فرش نمدی ماشینی 6 متری

مقایسه فرش نمدی ماشینی و دستبافت

فرش نمدی از الیاف طبیعی و حیوانی ساخته شده است. از این رو می‌توان آن را یکی از بهترین انواع فرش معرفی کرد. بنابراین حتی نسبت به فرش‌های ماشینی که الیاف مصنوعی مانند: پلی استر را در خود جای داده‌اند، چند قدم جلوتر می‌باشد.

 

در اینجا می‌خواهیم به مقایسه فرش ۹ متری ابریشم ماشینی و دستبافت بپردازیم که دو محصول مجزا از هم بوده و تنها از لحاظ برخی از مشخصات با هم شباهت دارند:

 

 1. فرش نمدی ماشینی از الیاف طبیعی تشکیل یافته و فرش دستباف نیز به همین نحو بوده و آن هم از الیاف طبیعی اما از نوع گیاهی تشکیل شده است.
 2. فرش نمدی ماشینی همانطور که از نامش بر می‌آید، مراحل تولید و شکل گیری را توسط ماشین های فرش بافی طی کرده اما فرش دستباف روی دار قالی بافته شده و حاصل ماه ها و سالها تلاش و تخصص فرش بافان ایرانی می‌باشد.
 3. فرش نمدی در مقایسه با فرش دستباف، سطوح مستحکم و سفت تری داشته و نسبت به آن با نرمی کمتری همراه است.
 4. همچنین نقوش و طرح‌های موجود در این فرش در مقایسه با فرش دستباف، درشت تر و فانتزی تر به نظر رسیده. همچنین ترکیبی از طرح‌های سنتی و مدرن می‌باشند.
 5. در مقایسه دیگر می‌توان گفت که قیمت فرش ماشینی نمدی نسبت به قیمت فرش دستباف، بسیار مناسب تر و ارزان بوده و اصلاً قابل قیاس با هم نیستند.

مقایسه فرش نمدی ماشینی و دستبافت

سفارش خرید فرش نمدی ماشینی ممتاز

اگر تصمیم به تهیه فرش ماشینی عمده گرفته اید، به شما فرش نمدی ماشینی را پیشنهاد می‌کنیم که با ابعاد و سایزهای مختلف قابل انتخاب خواهد بود. مانند فرش نمدی ۶ متری که در حال حاضر مدل های زیبا و درجه یک را از آن شاهد هستیم. ضمنا تحت عنوان فرش نمدی ماشینی ممتاز به معرض نمایش برای فروش گذاشته شده است.

 

لذا می‌توانید هر چه سریع تر نسبت به سفارش فرش ماشینی نمدی اقدام کرده و در آخر از چنین محصولاتی بهره مند شوید:

 • فرش نمدی خانگی و اداری
 • فرش نمدی ساده و فانتزی
 • همراه با مدل های متفاوت از جمله فرش نمدی اتاق بزرگسالان و فرش اتاق کودک
 • فرش‌های ضخیم و مقاوم
 • با ثبات رنگ و کیفیت بالا

سفارش خرید فرش نمدی ماشینی ممتاز

4 دیدگاه

 • سلام و عرض ادب
  نمد فرش سنتی شش متری را در سایت رامش نمد سفارش دادم و بعد از حدود ده روز کاری آماده شد، بسیار زیبا و عالی بود ممنون از تولید کنندگان آن ????

 • فرش نمدی، از بافت مستحکم و نقوش زیبا و دلربا بهره برده و کاملاً متناسب با منازل امروزی خواهد بود.

 • فرش نمدی از الیاف طبیعی و حیوانی ساخته شده است. از این رو می‌توان آن را یکی از بهترین انواع فرش معرفی کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *