صادرات زیرانداز نمدی توسط صادر کنندگان این محصول می تواند به کشورهایی همچون عراق، روسیه و حتی کشورهای اروپایی نیز انجام شود و به این ترتیب زیرانداز نمدی درجه یک بسیار زیبا توسط این صادر کنندگان به این کشورها معرفی می شود.

صادر کنندگان این محصول می توانند با ارائه انواع آن در بازارهای خارجی هم به شناساندن این محصول ایرانی کمک کنند و هم این که به دلیل بالا بودن نرخ ارز سود سرشاری از صادرات آن به این کشورها به دست آورند.

صادر کنندگان زیرانداز نمدی درجه یک

معیار های کیفیت انواع زیرانداز نمدی

معیار های کیفیت انواع زیرانداز نمدی

یکی از مسائلی که در مورد انواع زیرانداز نمدی دارای اهمیت بسیار زیادی است توجه به معیارهای کیفی این محصول می باشد که قبل از خرید باید به شاخصه‌هایی که بیانگر کیفیت آنها است توجه شود زیرا این شاخص ها می توانند در کیفیت و بازاریابی برای این محصول بسیار موثر باشند که از جمله آنها می توان چند مورد زیر را به طور خلاصه نام برد :

  • این زیرانداز باید از الیاف پشم تهیه شده باشد در غیر این صورت کیفیت مورد نظر را نخواهد داشت به عنوان مثال استفاده از الیاف پلی استر در تولید این زیرانداز باعث ایجاد حالت زبری و خشنی در سطح آن خواهد شد.
  • هر چه زیر انداز از ضخامت بیشتری برخوردار باشد قابلیت جذب رطوبت آن بالاتر خواهد بود بنابراین به عنوان زیر انداز مرغوب شناخته می شود.
  • ضخامت بالای زیرانداز و در عین حال تراکم و فشردگی زیاد آن می تواند بیان کننده این نکته باشد که از استحکام و دوام بسیار بالایی برخوردار خواهد بود و می تواند برای مدت زیادی مورد استفاده قرار گیرد.
  • مقاومت این زیرانداز در برابر نفوذ گرد و غبار یکی از ویژگی‌های خاص آن است که این عمل مستلزم وجود فشردگی زیاد در این زیرانداز می باشد.

سفارش عمده زیرانداز نمدی درجه یک

سفارش عمده زیرانداز نمدی درجه یک یکی از صنایع دستی شناخته شده در کشور ما که طرفداران زیادی هم در داخل و هم در کشورهای دیگر دارد زیرانداز نمدی است و این محصول درجه یک و با کیفیت را می‌توان در سفارش آن از فروشنده به راحتی خریداری کرده و از آن برای تجارت یا صادرات استفاده نمود.

سفارش زیرانداز نمدی هم مذکور در طرح ها و رنگ های گوناگون آن به صورت عمده می تواند باعث جلب نظر خریداران خارجی شود و به این ترتیب این محصول سودآوری مناسبی برای سفارش دهنده و فروشنده آن داشته باشد همچنین پخش زیرانداز نمدی یاد شده توسط فروشنده این محصول انجام می شود و اگر می خواهید این محصول را در داخل در معرض نمایش قرار دهید یا صادرات آن را به کشورهای مختلف انجام دهید ارتباط با این فروشنده می تواند نیاز شما را تامین کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *