فرش نمدی تهیه شده از بهترین پشم بهاره گوسفند است که انواع مختلفی دارد فرش نمدی سنتی اقلام صادراتی به حساب می آید که به خاطر کیفیت بالایی که دارد که این نوع بافت مناسب مورد پسند افراد زیادی قرار گرفته است طرح و نقش فرش نمدی بسیار زیبا و دلنشین می باشد.

فرش نمدی برای دیزاین خانه بسیار مناسب می باشد و شکل و ظاهر خانه را کاملاً سنتی می کند صادرکننده فرش نمدی سنتی استاندارد به روش های مختلف تجاری آن را به فروش می رساند

صادر کننده فرش نمدی سنتی استاندارد

فرش نمدی سنتی استاندارد چه مشخصاتی دارد؟

فرش نمدی سنتی استاندارد چه مشخصاتی دارد؟ همانطور که می دانید فرش نمدی از پشم طبیعی بافته شده است به همین دلیل دارای طبع گرمی که از نظر طب سنتی پیشنهاد می شود حتما از آن استفاده کنید از این مدل فرش برای زیر انداز برای افرادی که طبع سردی دارند به خصوص برای خانم‌ها بهترین گزینه است در ادامه به این سوال که فرش نمدی سنتی استاندارد چه مشخصاتی دار ؟ پاسخ داده می شود.

  • اولین مشخثه آن الیاف فرش نمدی است که از الیاف طبیعی همانند ریواس و روناس که قابلیت شستشو دارند به گونه ای که بعد از هر بار شستشو الیاف نرم تر می شود و زیبایی چشم نوازی دارد.
  • از دیگر مشخصه فرش نمدی استاندارد این است که کاملا یک دست می باشد و ظاهر بسیار خوبی دارد به همین خاطر بیشتر افراد برای تزیین از آن بهره لازم را می برند.
  • این فرش نمدی مدل های متنوعی از جمله نمد کودک، نمد اتاق خواب و نمد عروس می باشد که هر کدام ویژگی و مشخصات خاص خود را دارد و بخاطر نقش های زیادی که دارد و تنوع زیاد خریداران می توانند به صورت ست آن را تهیه کنند.
  • فرش نمدی چون الیاف طبیعی دارد بدون حساسیت است و افراد با خوابیدن و نشستن بر روی آن سلامتی و تندرستی بدن خود را تضمین می کنند از مشخصات آن این است که الیاف آن کاملا خاف دار است و وزن سبکی دارد به همبن خاطر قابل جابجایی نیز می باشد.

توزیع مستقیم فرش نمدی سنتی استاندارد

توزیع مستقیم فرش نمدی سنتی استاندارد صادرات فرش نمدی به کشورهای مختلف از جمله: ترکیه، عراق، کشورهای همجوار ایران و همچنین کشورهای اروپایی امکان پذیر می باشد. خریداران همواره به دنبال محصولی هستند که به صورت مستقیم به فروش برسد بدون واسطه است قیمت بسیار مناسبی دارد.

توزیع مستقیم فرش نمدی سنتی استاندارد به صورت اینترنتی نیز امکان پذیر است خریداران به دنبال این کالای با کیفیت و سنتی هستند می‌توانند از طریق سایت اقدام کنند و مدل های متنوع را ببینند و سپس با مشاوران فروش درتباط برقرار نمایند و با مشاوره لازم نسبت به خرید این کالای پر مصرف اقدام نمایند. این فرش سنتی زیبایی خیره کننده ای دارد چون از نظر کیفیت درجه یک و استاندارد می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *