فروش و صادرات نمد دایره خاکستری و انواع محصولات نمدی سنتی، در کشور ما به وفور انجام می شود. صادرات این محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب به سایر کشور های دنیا توسط مجموعه ها و مراکز زیادی صورت می گیرد و موجب ارز آوری به کشومان شده است و همچنین مورد استقبال سایر مصرف کنندگان قرار گرفته است. همچنین لازم به ذکر است که ایران در زمینه صادرات محصولات نمدی رتبه خوبی در بین سایر کشور ها دارد.

صادرات نمد دایره خاکستری سوغاتی

الیاف ضخیم نمد دایره خاکستری

الیاف ضخیم نمد دایره خاکستری الیاف نمد در دسته الیاف های پشمی قرار می گیرد که بیشترین کاربرد آن، استفاده برای عروسک سازی است. این الیاف گرمای زیادی دارد، و همچنین سبک است. از ویژگی‌ های قابل توجه آن می توان به چروک نشدن، جذب رطوبت،‌ دوام زیاد و حالت پذیری بالا اشاره کرد. الیاف های نمد را می توان شست اما بعد از زمان کوتاهی شکل خود را از دست می دهند.

الیاف نمد به راحتی به وسیله اتو حالت می گیرد و فقط باید در هنگام استفاده از اتو، درجه حرارت ملایم و کم انتخاب کنید یا از یک پارچه ای نخی مناسب به عنوان محافظ استفاده کنید تا سوختگی در پارچه ایجاد نشود.

الیاف ضخیم نمد دارای ویژگی های خاصی است که در سایر انواع الیاف ها دیده نمی شود و به همین دلیل برای ساخت انواع پادری ها و عروسک ها و سایر عرق گیر ها و حتی قالیچه ها استفاده می شود یکی دیگر از مزایای این الیاف نمدی، می توان به قیمت مناسب آن ها اشاره کرد این نوع الیاف دارای قیمت بسیار مناسبی هستند و در رنگ های متنوع و اندازه های مختلف تولید می شوند.

الیاف نمد نسبت به دیگر انواع الیاف ها از مزیت هایی برخوردار است، برای مثال تهیه این نوع الیاف تنها کمتر از یک روز زمان می برد و از نظر هزینه بسیار به صرفه تر می باشد. از الیاف های نمدی در نساجی استفاده زیادی می شود و همچنین بازار کار خوبی را برای تولید کنندگان و عرضه کنندگان آن به وجود اورده است. امروزه مانند قدیم دیگر الیاف های نمدی به صورت سنتی تهیه نمی شوند و برای ساخت آن در کارخانه ها الیاف طبیعی به جای پشم مورد استفاده قرار می گیرد

اما موقع خرید این الیاف به ضخامت آن توجه کنید و همچنین ابعاد مختلفی دارند که مشتری می تواند اندازه مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کند.

مرکز پخش نمد دایره خاکستری باکیفیت

مرکز پخش نمد دایره خاکستری باکیفیت پخش نمد خاکستری در بازار، توسط مراکز زیادی صورت می گیرد که عده ای از این مراکز نامعتبر و محصولات بی کیفیتی را به مشتریان ارائه می دهند. مجموعه ما نیز جزء معتبر ترین مراکز فروش در کشور است که علاوه بر فروش محصولات خود در کشور، فعالیت های خود را در زمینه صادرات نیز اغاز کرده است و با استقبال بالای از سوی مصرف کنندگان روبرو شده است

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *