شرکت فروش پتو نمدی عمده درجه یک همیشه بازار داغی دارد چون به کیفیت بالای محصولی که در اختیار مشتریان می گذارد اهمیت ویژه و خاصی می دهد. پتو نمدی جزو پتو های ابتدایی تولید شده در کشور می باشد و به دلیل این که گرمای مورد نیاز بدن را تامین می کند در مناطق سرد سیر طرفداران زیادی پیدا کرده است.

شرکت فروش پتو نمدی درجه یک عمده

بهترین نوع پتو نمدی چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین نوع پتو نمدی چه ویژگی هایی دارد؟ بهترین نوع پتو نمدی دارای ویژگی های زیر می باشد:

  • گرمای فوق العاده ای دارد.
  • از پشم خالص تولید شده است.
  • بسیار بادوام و باکیفیت می باشد.

پتو های نمدی در مکان های مختلفی مانند پادگان ها، اردوگاه ها، راهدارخانه ها و…. قابل استفاده می باشد و در فصل زمستان فروش بالایی دارد و به دلیل این که دمای بدن را افزایش می دهد برای افرادی که سرمایی هستند بهترین گزینه محسوب می شود و در انواع مختلفی تولید می گردد که می توان به پتو مینک، پتو نمدی پشمی خط دار و…اشاره کرد.

یکی از انواع پتو نمدی پتو مینک می باشد که حالت پرز ماندی دارد و براقیت و لطافت آن بیشتر از دیگر پتو ها می باشد و در عملیات امدادی از این مدل پتو نمدی استفاده می کنند و به دلیل منافذ سطحی کم و تراکم پرز بالایی که دارد برای مناطق سردسیر بهترین گزینه محسوب می شود بهترین پتو نمدی مینک به هیچ عنوان پرزدهی ندارد و در هنگام شست و شو رنگ آن از بین نمی رود.

در ابتدا پتو های نمدی از الیاف طبیعی تولید می شده اند و چون ممکن بود برخی از افراد این الیاف ایجاد حساسیت کنند به همین دلیل از الیاف مصنوعی هم در تولید پتو نمدی استفاده می نمایند به طور کلی پتو نمدی دارای 30 درصد الیاف مصنوعی پلی استر و 70 درصد پشم می باشد که هر کدام از این الیاف باعث گرم شدن فرد می شوند به طوری کلی این پتو ها از تابیده شدن تار و پود تولید می گردند.

تولید انبوه پتو نمدی درجه یک عمده

تولید انبوه پتو نمدی درجه یک عمده تولید انبوه پتو نمدی درجه یک عمده با استفاده از بهترین پشم و الیاف مصنوعی در مدل، رنگ و سایز های مختلفی انجام می شود به همین دلیل تولید کنندگان توانسته اند رضایت بیش از 90 درصد مشتریان را به خوبی تامین کنند علاوه بر این مزیت های فراوان پتو نمدی باعث شده تولید پر رونقی داشته باشد که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • طول عمر بالایی دارد.
  • با گذشت زمان به هیچ عنوان تغییر شکل پیدا نمی کند.
  • رنگ آن از بین نمی رود.
  • به راحتی داخل ماشین لباسشویی قابل شستن است.
  • گرمای بی نظیری دارد و همین باعث شده خرید پتو نمدی بازار داغی پیدا کند.
  • تمام استاندارد ها در تولید آن رعایت شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *