شهرکرد یکی از تولید کنندگان زیرانداز فرش ۹ متری اردکان در کشور می باشد که آن را با بهترین کیفیت تولید و در اختیار بازار فروش قرار می‌ دهد، دفتر فروش زیرانداز نمدی شهرکرد این محصول را با بهترین کیفیت و با ضخامت عالی به فروش می‌ رساند و آن را به صورت مستقیم و بی واسطه در اختیار بازار فروش و مصرف کنندگان در نقاط مختلف کشور قرار می دهد.

دفتر فروش زیرانداز نمدی ضخیم شهرکرد

طبیعت گرم زیرانداز نمدی شهرکرد

طبیعت گرم زیرانداز نمدی شهرکرد زیرانداز نمدی به عنوان یکی از صنایع دستی مهم و زیبا به شمار می رود که در شهرهای مختلفی از کشور از جمله شهرکرد تولید و عرضه می گردد و از تنوع زیادی در طرح و رنگ برخوردار بوده و با بهترین کیفیت تولید می گردد.

زیرانداز نمدی شهرکرد با طراحی های خاصی که دارد نشان دهنده فرهنگ و هنر این منطقه می باشد و تولید کنندگان آن با ذوق و سلیقه هنری زیادی که دارند آن را با رنگ های شاد و طرح های بسیار زیبایی تولید می‌ نمایند.

یکی از ویژگی های مهمی که این محصول دارا می باشد طبیعت گرم آن است، زیرا در طراحی و تولید آن از پشم گوسفند به عنوان ماده اولیه برای تولید آن استفاده می گردد و از آنجایی که پشم نیز دارای طبع گرم و در مقابل ضخامت خوبی می باشد سبب شده است تا زیرانداز نمدی نیز با طبیعت گرم تولید شود به نحوی که به عنوان یک محصول مناسب برای فصل سرد سال به شمار می رود.

از آنجایی که شهرکرد دارای شرایط آب و هوای سرد و کوهستانی می‌ باشد تولید زیرانداز فرش ۹ متری ابریشم نیز برای این منطقه بسیار مناسب بوده چرا که با گرمایی که در تار و پود نمد وجود دارد باعث می شود تا فرد در زمان فصل سرد و استفاده از این محصول سرمای زیادی را حس نکرده و بتواند از آن برای گرم کردن فضا و محیط خود استفاده نماید.

قیمت زیرانداز نمدی مرغوب شهرکرد

قیمت زیرانداز نمدی مرغوب شهرکرد زیرانداز نمدی مرغوب شهرکرد با توجه به کیفیتی که دارد از قیمت‌‌ های مختلفی برخوردار می‌ باشد و عوامل زیادی وجود دارند که بر قیمت گذاری این محصول تاثیر می گذارند و سبب می شوند تا با قیمت‌ های مختلفی به فروش برسند.

قیمت زیرانداز شهرکرد متاثر از عواملی همچون قیمت مواد اولیه، کیفیت زیرانداز، ضخامت، طرح و مدل سایز و اندازه آن دارد و از طرفی نوسانات بازار نیز سبب گردیده تا این محصول قیمت ثابت و مشخصی نداشته باشد و گاهی دچار تغییرات متعددی گردد، متقاضیانی که قصد خرید این محصول را دارند جهت استعلام و دریافت قیمت می توانند از طریق این سایت اینترنتی با کارشناسان فروش ما در تماس باشند‌.

1 دیدگاه

  • سلاماز آنجایی که شهرکرد دارای شرایط آب و هوای سرد و کوهستانی می‌ باشد تولید زیرانداز نمدی نیز برای این منطقه بسیار مناسب بوده چرا که با گرمایی که در تار و پود نمد وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *