به عنوان خریدار و فروشنده نمد فرش عشایری اصل بدون واسطه بهتر است در درجه اول به تولیدکنندگان و بافندگان مراجعه کنید‌. در این صورت هم صاحب اصل جنس می شوید و هم به علت نبود واسطه قیمت خرید فرش کاهش پیدا می‌ کند. البته سایت های معتبر اینترنتی نیز از دیگر گزینه های مناسب خرید بی واسطه این محصول می باشند.

خرید نمد فرش عشایری اصل بدون واسطه

طرح های رایج نمد فرش عشایری اصل

طرح های رایج نمد فرش عشایری اصل از گرانبهاترین هنرهای ایران زمین نمد عشایری است که مخلوق دست مردمان هنرمند و اصیل عشایر است و دارای طرح و نقش های زیبا و گوناگون است.

عشایر اغلب از طبیعت و آنچه با چشمان خود در محیط اطراف مشاهده می کنند، الهام گرفته و طرح های طبیعی روی نمد پیاده می کنند. مثلا یکی از آنها انواع حیوانات محلی مانند بز و آهو و غیره است که در نوع خود نظیر ندارد.

گلهای متنوع و زیبای موجود در پیرامون عشایر از دیگر طرح های رایج به کار رفته در بافت این فرش است که صنعتی چشم نواز را حاصل می آورد. طرح خشتی نیز از مدل های سنتی و بسیار پر استفاده نمد فرش عشایری است.

عشایر در بافت و تولید نمد فرش از شکل های هندسی هم بسیار استفاده می کنند. طرح شیر نیز از طرح های قدیمی و دیرینه ای است که از زمان های دور که شاید به دوره قاجار بازگردد، استفاده می شده است و هم اکنون هم همچنان کاربرد فراوان دارد.

در بافت نمد از درختان زیبایی چون سرو و برگ و گل نیز استفاده می شود و به نام طرح درختی مشهور است که کاربرد زیاد دارد. استفاده از فصول زیبا و رنگارنگ سال نیز طرح رایج دیگری است که بر روی نمد عشایری پیاده شده و منظره‌ای چشم نواز خلق می کند. طرح های گبه و ابرش از دیگر مدل هایی است که در بافت نمد به کار می رود.

توزیع کننده نمد فرش عشایری اصل

توزیع کننده نمد فرش عشایری اصل برخی از سایت های اینترنتی وجود دارد که با تولید کنندگان فرش نمدی عشایری در ارتباط هستند و محصولی درجه یک را توزیع می کنند و به مشتریان عرضه می دارند و در واقع از بزرگ ترین مراکز توزیع نمد فرش اصل می باشند. به دلیل اینکه در خرید مجازی هیچ دلالی وجود ندارد، قیمت محصول به میزان زیادی ارزان تر می شود.

جنس نمد فرش عشایری که هنرمندان با دست خود می بافند، بسیار با کیفیت و بی نظیر است. آنان محصول دست خود را با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه می کنند و خود یکی از اصلی ترین مراکز تولید و حتی توزیع نمد فرش می باشند و می توان جهت خرید نمد فرش عشایری به آنها مراجعه کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *