نمد بافی ساده یکی از هنرهای دستی و صنعتی بسیار قدیمی ایران است که در مناطق مختلف به روش های مختلف با طرح ها و نقش های مختلفی تهیه می شود. اینگونه فرش های نمدی به دلیل تار و پود های متفاوتی که در آن قرار می گیرد، مورد توجه است. فرش های نمدی بسیار نرم و مناسب هستند.خرید مستقیم اینگونه فرش ها از کارگاه های تولیدی امکان پذیر است.

خرید مستقیم فرش نمد بافی ساده

ویژگی های فرش نمد بافی ساده

ویژگی های فرش نمد بافی ساده

جهت خرید نمد بافی ساده کافی است که به کارگاه‌های تولیدی مراجعه کنید و آن ها را در تعداد و سایزی که می خواهید بدون واسطه دریافت کنید. نمد بافی ساده دارای ویژگی های خاصی است .بدلیل اینکه از پشم گوسفندان تهیه می‌شود ،دارای نرمی و لطافت خاصی است و با طراحی های متفاوت تهیه می‌شود، و تمام سلیقه های افراد را در بر می گیرند.

نمد ها دارای خاصیت های درمانی هستند و برای افرادی که دچار کمردرد و پادرد می شوند ،مناسب است و بر روی این گونه نمد ها بنشیند .همچنین رطوبت را از خود عبور نمی دهند و برای مکان هایی که دارای کمی رطوبت هستند، بسیار مناسب است. فرش‌های نمدی در سال‌های اخیر با مدل های متفاوت سنتی و مدرن تهیه می شود.می‌توان از آنها در دکوراسیون داخلی خانه ها استفاده نمود .

همچنین نمدها یکی از سوغاتی هایی هستند که بسیاری از کشورها از آن استقبال می‌کند و آنها را در سایزهای متفاوت تهیه می نمایند. برای شستن آن ها کافیست آنها را با مقداری مواد شوینده به راحتی بشویید. به دلیل اینکه از مواد طبیعی پشم و رنگ های گیاهی در تهیه آن استفاده شده است ،به یکدیگر رنگ نمی دهند و حالت بسیار مناسبی دارد. البته بهتر است که برای شستن آنها، این فرش ها را به قالیشویی ها بسپارید. نمد ها با پا خوردن کهنه و قدیمی نمی شود و هر چه بیشتر کار کنند، زیبایی بیشتری به خود خواهند گرفت.

پخش انواع فرش نمد بافی ساده

پخش انواع فرش نمد بافی ساده

پخش نمد بافی ساده توسط فروشگاه های معتبر و کارگاه هایی که به تولید این محصول اشتغال دارند، انجام می‌شود. قیمت نمد ها بر اساس موارد متفاوتی تعیین می شود. قیمت پشم و رنگ آمیزی آن، دستمزد افرادی که نمد را تهیه می کنند ،نرخ ارز و موارد دیگر باعث می شود تا قیمت نمد ها متفاوت شود .همچنین هرچه فرش بافته شده بزرگ‌تر باشد ،قیمت آن مسلماً بیشتر می شود .برای خرید نمد های مناسب بهتر است که به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید. در سال های اخیر بسیاری از کارگاه‌های تولیدی اقدام به فروش این محصول به صورت غیرحضوری نموده‌اند تا بتوانند آن را بدون واسطه در اختیار مصرف کنندگان واقعی قرار دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *