فرش نمدی سنتی از با ارزش ترین فرش های ایرانی است که امروزه جایگاه ویژه ای در دکوراسیون سنتی و حتی مدرن دارد و طرفداران زیادی پیدا کرده است. توزیع کننده مستقیم فرش نمدی سنتی بزرگ، یکی از مراجع بزرگ پخش این فرش اصیل به علاقه مندان این محصول و فعالان اقتصادی در این حوزه می باشد.

توزیع مستقیم فرش نمدی سنتی بزرگ

مزایای استفاده از فرش نمدی سنتی در دکوراسیون داخلی

مزایای استفاده از فرش نمدی سنتی در دکوراسیون داخلی فرش نمدی فرشی سنتی است که با پشم ساخته می شود. برای تولید فرش نمدی از بافت استفاده نمی شود. پشم استفاده شده در تولید نمد پشم بهاره گوسفندی است زیرا الیاف بلندتری دارد و برای تولید نمد مناسب است.

فرش نمدی ساده ترین نوع فرش است و برای همین تولید آن نیاز به دستگاه و تجهیزات خاصی ندارد. فرش نمدی از صنایع دستی بسیار قدیمی است. در گذشته بیشترین مصرف فرش نمدی در بین عشایر و روستاییان بود ولی امروزه فرش های نمدی با نقوش زیبا و اصیل توجه هنردوستان و دوستداران صنایع دستی را به خود جلب کرده است.

برای تولید فرش نمدی پشم گوسفند را پس از حلاجی و شست و شو در قالب های مشخصی می ریزند و پس از طراحی کردن نقش، آن را به آب و صابون آغشته می کنند، سپس پشم مرطوب داخل کرباس پیچیده می شود و توسط نمد مالان مالش داده شده و به آن فشار وارد می شود و کم کم این نمد محکم صاف و یکدست شده و تبدیل به فرش نمدی می شود.

امروزه یکی از شغل های سودآور صنعت مد و دکوراسیون است. ایده های جدید و خاص در صنعت مد و دکوراسیون طرفداران زیادی دارد و بسیاری از مردم به دنبال این ایده ها هستند. یکی از این ایده های جذاب استفاده از وسایل سنتی و قدیمی و آثار دستی می باشد. یکی از این آثار دستی می‌تواند فرش نمدی باشد که استفاده آن در فضای خانه باعث ایجاد محیطی گرم و فضایی دلنشین می شود.

از مزایای استفاده از فرش نمدی بزرگ در دکوراسیون داخلی این است که فرش‌های نمدی رطوبت را از خود عبور نمی دهند، عایق مناسبی برای سرما و گرما هستند، عمر آنها زیاد است و به راحتی خراب یا پوسیده نمی شوند و استحکام بالایی دارند.

عمده فروشی فرش نمدی سنتی بزرگ

عمده فروشی فرش نمدی سنتی بزرگ عمده فروشی فرش نمدی سنتی بزرگ، خرید و فروش فرش به صورت عمده انجام می دهد. فروش فرش نمدی عمده در این مجموعه در طرح ها و رنگ ها و اندازه های مختلف انجام می شود و این مجموعه قابلیت عرضه این فرش ها را به دوست داران فرش‌های نمدی و فعالان اقتصادی شاغل در این حوزه دارد.فرش های این مجموعه دارای کیفیت و قیمت مناسبی هستند و ارزش اقتصادی آنها با توجه به طرح، رنگ، نقش و ضخامت وابعاد فرش تعیین می شود و بنابراین قیمت منصفانه ای دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *