کناره نمدی مخمل خورشیدی یکی از پرفروشترین محصولات شرکت رامش نمد می‌باشد. تولیدی کناره نمدی مخمل شانل به همراه پشتی و روبالشی زیبا مورد استفاده و استقبال افراد زیادی قرار گرفته است.

تشک کناره با روکش مخمل کاربرد فراوانی در هتل ها و سفره خانه های سنتی، فروشگاه ها، رستوران ها و اماکن سنتی دارد. و این افراد از خریداران عمده این محصول به شمار میروند.

 

تشک نمدی کناره مخمل

مشخصات تشک کناره نمدی:

 

کناره نمدی خورشیدی

 

همانطور که گفته شد، تشک کناره نمدی جز پر کاربرد ترین محصولاتی است که در زمینه های مختلف از آن استفاده می شود. زیرا هم به عنوان تشک علاوه بر زیبایی روکش مخمل آن از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.

از دیگر خصوصیات این محصول علاوه بر زیبایی، کم حجم، سبک ، قابل حمل و قابل شستشو می‌باشد. داخل کناره از یک تکه نمد با الیاف مصنوعی به ضخامت ۲ سانت تشکیل شده است.

 

از دیگر ویژگی های تشک نمدی ، دوخت اعلا و محکم آن است .که بر اثر استفاده و به مرور زمان باعث پارگی قسمت های دوخت پارچه نشود.

ابعاد کناره نمدی خورشیدی ، ۱۸۰×۷۰ سانت است. وزن آن در حدود ۲۵۰۰ کیلو تا ۳۰۰۰ گرم می‌باشد.

قیمت کناره مخمل را میتوانید از طریق سایت و راهنمایی مشاوران فروش ما دریافت نمایید.

 

کناره نمدی شانل

خرید و سفارش عمده کناره نمدی مخمل:

 

کناره نمدی مخمل طوسی

برای سفارش بهترین محصولات تشک نمدی مخمل با مشاور فروش شرکت تماس حاصل نمایید. تا عکس ها و مدل های جدید این محصول را در اختیار داشته باشید. سفارش عمده از جمله مواردی است که برای رفاه حال مشتریان عزیز قرار گرفته است. ارسال فوری و بدون محدودیت در تعداد سفارش امکان پذیر است.