نمد پشمی یکی از صنایع های دستی با ارزش کشور می باشد که در در بیشتر شهر های کشور تولید شده و در تهیه انواع محصولات از آن استفاده می شود. این محصول دارای مزیت های زیادی بوده و نسبت به دیگر محصولات از دوام بالاتری برخوردار می باشد. در بازار تولید نمد پشمی باکیفیت این محصول با قیمت عالی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

بازار تولید نمد پشمی باکیفیت

همه چیز در مورد نمد پشمی

همه چیز در مورد نمد پشمی بهتر است بدانید نمد پشمی هم توسط کارخانجات مخصوص و هم دستان زحمتکش مردان تولید می شود و از زمان ها دور این محصول با ارزش مورد استفاده قرار می گرفته است، از بزرگترین استان های تولید کننده نمد پشمی استان های چهارمحال و بختیاری، کردستان، ایلام، مازندران، آذربایجان غربی و سمنان می باشند.

ماده اولیه برای تولید این محصول پرکاربرد پشم گوسفند می باشد که با ایجاد تغییراتی روی آن به نمد تبدیل می شود، همچنین برای استحکام و مقاومت بالای آن از صابون و زرده تخم مرغ استفاده می شود. این محصول از زیبایی و مقاومت بالایی برخوردار است.

البته این نمد خام کمتر مورد استفاده مردم قرار می گیرد و به همین دلیل هنرمندان و صنعتگران زیادی کالا های زیادی چون کیف، کفش، زیرانداز، عروسک، تشک طبی، مچ بند و … را تولید کرده و در اختیار مردم قرار می دهند.

یک محصول نمدی باکیفیت و اصل دارای مشخصات زیر می باشد:

  • دارای طول عمر بالا می باشد.
  • این محصولات بافت منسجمی دارند.
  • سطح نمد در تمامی نقاط یکنواخت می باشد.
  • ظرافت و زیبایی فوق العاده ای دارد.
  • دارای رنگ های بسیار جذاب و گیاهی بوده و هیچگونه رنگدهی ندارد.
  • و خصوصیات دیگر

مراکز توزیع نمد پشمی باکیفیت

مراکز توزیع نمد پشمی باکیفیت خوب است بدانید نمد پشمی به دلیل اینکه تمام مواد اولیه آن طبیعی است دارای خواص درمانی و طبی زیادی بوده و برای درمان و بهبود دردهای کمر،بهبود دردهای روماتیسمی، درمان زخم های ناشی از اعمال جراحی، درمان خار پاشنه و میخچه، افزایش میزان گردش خون و … از آن بسیار استفاده می شود.

قیمت نمد پشمی برای مشتریان اهمیت بالایی داشته و از مهم ترین عامل در قیمت گذاری این محصول روش تولید آن می باشد، همچنین نوع کالای به دست آمده از آن، کیفیت محصول، ابعاد و رنگ نمد، نحوه خرید و فروش و … در قیمت گذاری این محصول دستی تأثیر دارد.

در مراکز توزیع نمد پشمی این محصول با بهترین کیفیت به فروش می رسد و با مراجعه می توان آن را خریدای کرد، البته با در درسترس بودن اینترنت انواع نمد دستبافت به صورت مستقیم و غیر حضوری انجام می گیرد و با مراجعه به سایت های اینترنتی ما می توانید در کمترین زمان ممکن آن را تهیه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *